O FIRMIE

Działając od ponad 30 lat, Grafikon stał się jednym z wiodących wykonawców usług druku w regionie. Znani jesteśmy z najwyższej jakości druku i wykończenia oraz z wysokiej klasy przygotowania edytorskiego wydawanych przez nas publikacji.
Produkujemy również opakowania - wszelkiego rodzaju pudełka z nadrukiem - zgodnym z dedykowanym Klientowi projektem.

Cechą na którą warto zwrócić uwagę, jest niewątpliwie fakt, że Grafikon to drukarnia samodzielna. Nie ograniczają nas podwykonawcy. W praktyce odbija się to przede wszystkim niższymi kosztami oraz terminowością, która jest jedną z naszych dewiz.

Nasze drukarnia opiera swoje sukcesy na dwóch filarach:
- Personelu, który do każdego zlecenia podchodzi z należytą uwagą i pełnym profesjonalizmem na każdym etapie: od przygotowania graficznego projektu, przez druk, aż po jego uszlachetnienie.
- Najnowocześniejszym sprzęcie - Nieodzownym elemencie jakości, jaką oferujemy. Na wyposażeniu drukarni znajduje się 25 maszyn. Tak duża ilość, ale również ich klasa pozwalają sprostać wymaganiom stawianym codziennie przez naszych Klientów.

Reklama wydawnicza jest idealnym sposobem wsparcia sprzedaży swoich produktów. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy metody, które pozwalają nam na podjęcie współpracy z największymi firmami w Polsce. Nie zapominamy też o mniejszych przedsiębiorstwach – jesteśmy dumni, że nasze usługi przyczyniają się do ich znaczenia i rozwoju.

ZAPYTAJ O WYCENĘ